Дріжджі як добривоВ арсеналі будь-якого магазина, що спеціалізується на продажі насіння і засобів для саду-городу, є маса препаратів і для стимуляції росту, і для оздоровлення ґрунту. Притім найчастіше коштують вони недешево. До того ж поки ще ніхто не застрахований від підробок. А навіщо переплачувати, якщо можна приготувати чудо-засіб із дріжджів. Тим більше, що приготувати його дуже просто.

Зробіть 0,1-відсотковий розчин, розвівши 10 г дріжджів у 10 л теплої води.

З метеликом-капусницею також допоможуть упоратися дріжджі. Приготуйте густий цукровий сироп. Розлийте в блюдця і поставте їх навколо капустяних грядок на високих підставках. У кожну ємкість покладіть щіпку дріжджів.
ЧИМ КОРИСНІ ДРІЖДЖІ

Поливаючи таким розчином ґрунт, ви стимулюєте зростання активності ґрунтових мікроорганізмів. Посилюється виділення вуглекислоти, а органіка швидко мінералізується, виділяючи необхідні рослинам азот і фосфор.

Після поливу дріжджі виділяють корисні для рослин речовини, у тому числі й фітогормони. Є в таких настоях і ауксини, і вітаміни групи В, особливо тіамін, на які рослини відгукуються досить добре.
Дріжджі як добриво Дріжджі як добриво Reviewed by Марія Тороус on 8:19:00 Rating: 5